Bielsko-Biała najpiękniej ukwieconym miastem w Polsce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bielsko-Biała wygrało ogólnopolski plebiscyt Terra Flower Power. Miasto zebrało w sumie 4030 głosów i dostanie w nagrodę obsadzoną wieżę kwiatową.

IMG 1527s 31 lipiec 2020 2000x1333 0

 - Fantastyczna informacja - cieszy się naczelnik Wydziału Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego Wiesław Maj. - Trud włożony przez cały zespół zieleni został doceniony. Dziękuję wszystkim pracownikom zespołu za zaangażowanie i jego efekty.

Naczelnik podkreśla, że podziękowania należą się także firmie, która wykonała zdobiące Bielsko-Białą efektowne kompozycje kwiatowe i na bieżąco o nie dba, oraz oczywiście wszystkim głosującym na nasze miasto.
- A to byli nie tylko bielszczanie. Mam informacje, że akcję Terra Flower Power śledzili i Bielsku-Białej kibicowali także goście odwiedzający miasto czy osoby mieszkające za granicą - mówi Wiesław Maj.

Główną nagrodą dla zwycięzcy ma być obsadzona wieża kwiatowa (ta przyjedzie do nas pewnie dopiero na wiosnę), nagrodą specjalną - prezentacja Bielska-Białej na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra na 2021 rok oraz w magazynie Lider Biznesu.

W magazynie zaprezentowane zostaną także Wrocław i Kęty - laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tegorocznym plebiscycie. Wrocław zdobył w nim 3235 głosów, Kęty 1012 - dziękujemy za sportową rywalizację i gratulujemy! Organizatorzy, czyli blog Inspirowani Naturą informują, że w sumie głosów oddano 15 tysięcy. Plebiscyt Terra Flower Power trwał od 3 do 17 sierpnia. O tytuł, cenne nagrody oraz statuetkę polskie miasta walczyły już po raz dziewiąty.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę