Seria wypadków rowerowych w górach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj ratownicy z centrali GOPR-owskiej wyjeżdżali niemal jednocześnie do czterech wypadków rowerowych.

Gopr smoigla rowery

W rejonie Przełęczy Kołowrót (trasy Enduro Trails) razem z ratownikiem dyżurnym z SR Klimczok udzielali pomocy mężczyźnie z podejrzeniem urazu kręgosłupa, który został zabezpieczony, przetransportowany i przekazany ZRM w Olszówce. Na terenie Szczyrk Mountain Resort poważnemu wypadkowi uległ rowerzysta, który w wyniku upadku doznał złamania kości udowej, urazu miednicy i lewego barku. Ratownicy po ocenie sytuacji zdecydowali się zadysponować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W rejonie Hali Skrzyczeńskiej doszło jeszcze do dwóch wypadków - ratownicy udzielali pomocy rowerzystom ze złamanym stawem skokowym oraz urazem barku. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło również na szlaku żółtym w rejonie szczytu Jaworzyny. Turysta został ukąszony w rękę przez żmiję zygzakowatą. Ratownicy po unieruchomieniu kończyny przetransportowali mężczyznę do Wisły, gdzie został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę