Rozbiórka i objazdy w Rajczy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Starostwo Powiatowe w Żywcu informuje o utrudnieniach drogowych w Rajczy.

Zamkniecie drogi 2

 "W związku z realizacją inwestycji „Rozbiórka mostu i budowa nowego obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej nr 1477 S Rajcza – Sól – Zwardoń w km 0+437 w miejscowości Rajcza” w dniu 3.09.2020 wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacja ruchu.

Na czas trwania budowy zostanie wytyczony objazd dla samochodów o masie powyżej 15t oraz długości większej jak 10 m pętlą o długości 29 km składająca się z odcinków dróg: DP1447S, S1, DK1 oraz DP1439S przebiegający przez Rycerkę Dolną, Sól, Sól-Kiczorę, Laliki, Milówkę oraz Rajczę.

Ruch dla pozostałych samochodów, pieszych oraz rowerzystów zostanie poprowadzony przez obiekt tymczasowy znajdujący się obok budowanego mostu.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zwracamy się do użytkowników drogi o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do tymczasowego oznakowania!" - głosi komunikat Starostwa. 

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę