Czyje to krowy? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Według naszego Czytelnika w ilości kilkudziesięciu sztuk błąkają się "samopas". Zwierzęta nie wyglądają dobrze, nie sprzyjają im też warunki atmosferyczne.

Krowy poietrzy

 Jak poinformował nasza redakcję jeden z Czytelników, w Pietrzykowicach, w okolicach ulicy Wierzch Granic błąka się, liczące około 20 sztuk, stado krów. Według tych samych informacji zwierzęta wyglądają na zaniedbane, wygłodniałe i wyziębione. Prawdopodobnie nie maja nocnego schronienia. Na zewnątrz panują coraz trudniejsze warunki atmosferyczne. Jeśli nie zmieni się położenie stada, krowy będą miały nie tylko problem z wychłodzeniem ale też coraz większa trudność w znalezieniu pokarmu. Jak zauważą czytelnik, w takiej sytuacji mogą stać się zagrożeniem dla okolicznych mieszkańców.

Sprawa została zgłoszona przez naszą redakcję w komisariacie Policji w Łodygowicach. O jej ewentualnym rozwoju będziemy informować.    

Udostępnij

10
+9
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę