Porzucony wielki gabaryt - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Krajobraz okolic centrum Żywca wzbogacił się ostatnio obiekt, który zagrzewa zajęte miejsce już od wielu dni. Miejsce, w którym być nie powinien.

Lodowka tyt

Jako że rzecz dotyczy bliskiego sąsiedztwa przejścia dla pieszych i przejścia kolejowego przy ul. Witosa i na wysokości "kładki", można pomyśleć, iż stanęła tam nowa skrzynka na urządzenia elektryczne. Tymczasem jest to dużych rozmiarów lodówka, wyraźnie wybijająca się w okolicy i zauważalna. Z pewnością stoi tam już co najmniej od niedzieli. a więc 5 dni. Być może została porzucona aby ktoś mógł sobie ją zabrać. Sugerować miałby to napis na niej, że sprawna, choć raczej wygląda ta inskrypcja na żart. Na żywność, przekazywaną potrzebującym? Tego też się nie dowiemy. Wygląda na to, że nikt się nie poczuwa do usunięcia jej. Lada chwila zniknie śnieg, a lodówka - stojąca zresztą przy drodze pełnej turystów, jadących do Korbielowa na narty - przestanie się zlewać z tłem i będzie bardziej widoczna.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę