Spacer i sankowanie nocą w koronach drzew? Bachledka ma nową atrakcję - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W poszukiwaniu oryginalnej atrakcji turystycznej warto zawędrować na Słowację. Ośrodek narciarsko-turystyczny przygotował nowość: można podziwiać gwiaździste niebo z nowej perspektywy, z niepowtarzalnym nocnym widokiem na Tatry Bielskie. To spacer Ścieżką w Koronach Drzew wieczorową porą w wysokości aż 1170 m n. p. m.

Po nietradycyjnym spacerze dobrym pomysłem jest tu też sankowanie z adrenaliną. Tor saneczkowy prowadzi przez las ze szczytu Magury Spiskiej od szkoły narciarskiej aż do parkingu w Bachledowej dolinie z przyjemnym nachyleniem jest długi, wynosi 2,5 km. W świetle księżyca i gwiazd tor oświetlony jedynie czołówkami nabiera zupełnie innego, urokliwego klimatu.

- Oferujemy możliwość przeżycia oryginalnych i niepowtarzalnych chwil pod gwiazdami, które przyjemnością będziecie wspominać przez długi czas. Przyjedźcie do nas z przyjaciółmi, zróbcie niespodziankę partnerowi lub nagrodźcie dzieci i zabierzcie ze sobą całą rodzinę - zaprasza Bachledka.

Wieczorne zwiedzanie Ścieżki i sankowanie jest czynne od kilku dni do końca sezonu zimowego 2 dni w tygodniu – wtorki i soboty od 17:00 do 20:00. Kupując całodzienny karnet Tatry Super Ski ma klient dostęp do kolei gondolowej do końca godzin otwarcia, czyli do 20:00 godz. (zjeżdżanie na nartach możliwe tylko do 16:00 godz.).

Dla zwiedzających, którzy nie zjeżdżają na nartach, istnieje możliwość zakupu biletu na gondolę, na wieczorny spacer Ścieżką w Koronach Drzew oraz na sankowanie - bezpośrednio na miejscu lub on-line. Spacer i sankowanie wieczorową porą odbywają się po nieoświetlonej Ścieżce w Koronach Drzew i po nieoświetlonym torze saneczkowym, tylko z pomocą latarki czołowej.

Wypożyczenie czołówki jest wliczone w cenę biletu. Sanki wypożyczyć można bezpośrednio w ośrodku na początku toru saneczkowego. Ze sobą można również wziąć swoje sanki.

- Polecamy grubszą odzież narciarską, dobre buty, gogle, kask i odzież odblaskową. Prosimy o zapoznanie się z „Zasadami wieczornej jazdy na sankach i wieczornego spaceru po Ścieżce. Doznaj wyjątkową wieczorną przygodę w Bachledce" - kusi ośrodek.

Dla więcej szczegółów: www.bachledka.sk

Cena: https://bachledka.sk/pl/cennik-sankovanie

Dodajmy, że ośrodek Bachledka Ski & Sun jest doskonałą zimową destynacją dla rodzin z dziećmi. Dwa obszary przeznaczone wyłącznie dla dzieci, przedszkole jazdy na nartach, jazda na snowraftingu oraz oświetlone lodowisko będą powodem do uśmiechu na twarzach wszystkich małych turystów. 

Ośrodek narciarski Bachledka Ski & Sun proponuje turystom łącznie  8,5 km tras ze wszystkimi stopniami trudności. Cieszyć się będą miłośnicy świeżo przygotowanego sztruksu, ale także ci, których pociąga „free ride“. Podczas sezonu jest naśnieżanych oraz przygotowywanych całkiem 6 km tras.

Jeden dzień jazdy w ośrodku dla osoby dorosłej kosztuje 37 euro, są też różne inne opcje kupna karnetów. Z Bielska dojedziemy na miejsce w niecałe 3 godziny, z Żywca w 2,5 godziny, a z Cieszyna w 3 godziny.

sankovacka bachledka 1

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę