Recydywista trafił do aresztu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Rajczy zatrzymali 49-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, który grożąc zabójstwem 75-letniej kobiecie, zażądał od niej pieniędzy. Jak się okazało, nie było to jego jedyne przestępstwo. Wczoraj, 27 lipca, na wniosek śledczych i prokuratora, sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące.

recydywista trafił do aresztu

Kilka dni temu policjanci z Rajczy otrzymali informację, że mężczyzna wtargnął na posesję 75-letniej mieszkanki powiatu żywieckiego i grożąc, że ją zabije, zażądał od niej pieniędzy. Gdy okazało się, że kobieta nie ma gotówki, mężczyzna uciekł. Śledczy szybko ustalili, że przestępstwa dopuścił się 49-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że 49-latek w ciągu kilku dni popełnił także inne przestępstwa. Groził zabójstwem i naruszył nietykalność cielesną 42-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, a także groził i żądał pieniędzy od pewnego 40-latka. Mężczyzna wszystkich przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy. Łącznie usłyszał cztery zarzuty. Wczoraj, na wniosek śledczych i prokuratora, sąd aresztował go tymczasowo na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 15 lat.

 

źródło: slaska.policja.gov.pl

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę