Spotkanie w sprawie obejścia Węgierskiej Górki! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już w najbliższy wtorek, 1 sierpnia wójtowie gmin Milówka i Węgierska Górka zapraszają mieszkańców do udziału w rozmowach o budowie drogi ekspresowej S1.

road-259815 960 720

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00 w budynku hali sportowej na osiedlu XX - lecia II RP w Węgierskiej Górce. Omówiony zostanie stan prac przed rozpoczęciem budowy drogi ekspresowej S1. Podczas spotkania poruszony zostanie również temat utrudnień związanych z uruchomieniem ciężkiego ruchu tranzytowego drogą krajową DK1 przebiegającą przez Węgierską Górkę, Cisiec, Milówkę i Kamesznicę.

W rozmowach wezmą udział przedstawiciele katowickiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz żywieckiego starostwa.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę