Jakie ustalenia z obejściem Węgierskiej Górki? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Za nami spotkanie wójtów gmin Węgierska Górka i Milówka z mieszkańcami oraz z przedstawicielami żywieckiego starostwa i katowickiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Co postanowiono?

obraz-036 201204051401

Spotkanie trwało trzy godziny. - Chcieliśmy się dowiedzieć kiedy rozpoczną się działania związane z obejściem Węgierskiej Górki, jaki będzie ich przebieg i jaki jest przewidywany termin końca tej inwestycji. Poruszyliśmy też temat uciążliwego ruchu tranzytowego przez gminy Milówka i Węgierska Górka - mówi Robert Piętka, wójt gminy Milówka i dodaje, że na spotkaniu pojawiło się wielu mieszkańców gmin. - Sala była pełna. Ludzie chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo - podkreśla.

Nasz rozmówca uważa, że spotkanie nie przyniosło oczekiwanych efektów, nie pojawiły się żadne konkrety. Marek Niełacny z katowickiego oddziału GDDKiA poinformował, że wszystkie formalne kwestie dotyczące obejścia Węgierskiej Górki zakończą się jeszcze w tym roku.

Warto wspomnieć również o tym, że GDDKiA chce przeprowadzenia kolejnej oceny oddziaływania inwestycji na środowisko. 

 

Udostępnij

0
-4
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę