Przewodnik i biegacz - kulturalnie w Rajczy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sołectwo Rajczy zaprasza na dwa spotkania pod zbiorczym hasłem: Rozmowy Kulturalne. Z jakimi gośćmi?

Rajcza

W poniedziałek 21 sierpnia o godz. 17.00 w Sołtysówce będzie można spotkać i posłuchać Radosława Szczepanka. To  licencjonowany przewodnik beskidzki. Profesjonalista i ekspert od Beskidów pochodzący z Rajczy. Opowie o swojej wielkiej pasji, która stała się jego sposobem na życie - miłości do gór, pieszych wędrówkach oraz o zachowaniu środków bezpieczeństwa na górskich szlakach. 
Trochę ponad tydzień później natomiast, 29 sierpnia o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z Edwardem Dudkiem. E. Dudek - Super Maratończyk, popularnie zwany Bacą. Od 1990 roku Prezes Rodzinnego Klubu Biegacza BACA Radziechowy. Organizator imprez biegowych zimą i latem m.in. EKO Bieg Szlakiem Dudka, Memoriał Ewy Dudek, Międzynarodowy Narciarski Bieg Dudka oraz Międzynarodowy Bieg Bacy Mistrzostwa Polski Amatorów PZN. Propagator zdrowego stylu życia. Pierwszy Polak, który przebiegł Spartathlon, czyli bieg z Aten do Sparty - 246 km.
Wstęp wolny.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę