Gastronomia młodych po góralsku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

We wtorek 8 stycznia 2019 r. w klasie VII Zespołu Szkół nr 2 w Jeleśni odbyły się warsztaty kulinarne na temat zdrowego odżywiania oraz tradycyjnej kuchni góralskiej.

Warsztaty tyt

Warsztaty prowadziły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Jeleśni: Maria Góra, Anna Stasica oraz dyrektor GOK Jeleśnia Grażyna Patera. Ta ostatnia opowiedziała młodzieży o tradycyjnym pożywieniu górali żywieckich, zwracając uwagę na produkty z własnego gospodarstwa, sposoby przyrządzania potraw oraz charakterystyczne dania naszego regionu.

W dalszej części warsztatów młodzież, pod okiem Marii Góry i Anny Stasicy, wykonała bardzo zdrowe pasty na kanapki. Po przygotowaniu kanapek odbyła się wspólna degustacja i ocena, która pasta jest lepsza. 

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę