Owocowy MeetUp na bielskich Błoniach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W sobotę 27 lipca na Błoniach w Bielsku-Białej zasiądą sympatycy diety roślinnej. Będzie to już drugie spotkanie - pierwsze odbyło się rok temu w Warszawie. Organizatorzy mają nadzieję, że tym razem to ostateczny termin MeetUp’u, gdyż jego data kilkakrotnie była przekładana. 

Owocowy MeetUp - strona wydarzenia FB

MeetUp owocowy w Bielsku białej miał już zostać zorganizowany kilka miesięcy temu, a dokładniej 27 kwietnia. Później termin zmieniał się na: 26 kwietnia, 11 maja, 25 maja, żeby finalnie odbyć się 27 lipca. Prognozy przewidują tym razem słoneczną pogodę, więc spotkanie dojdzie do skutku.

“Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego samopoczucia na spotkanie poświęcone celebracji naszego owocowego życia. Celem MeetUp'u jest wspólne spędzenie czasu w tej przestrzeni, w której pokochaliśmy i poczuliśmy całym sercem styl życia na surowej diecie roślinnej. Tym wspaniałym doświadczeniem będziemy mogli dzielić się razem - manifestować siebie w przestrzeni ludzi kosmicznie owocowych i dobrze zakręconych” - piszą organizatorzy. 

O spotkaniu

Spotkanie rozpocznie się o 11.00 na bielskich Błoniach, gdzie wszyscy rozgoszczą się na ławkach na trawie, na terenie u podnóża gór - potrwa do około 20.00, ponieważ później zacznie się robić już ciemno. Na MeetUpi’e nie będzie brakować świeżych owoców, soków z cytrusów, oraz surówek wraz z dipami w kilku smakach do wyboru. Spotkanie organizowane jest jednak w duchu zero waste, więc aby czegoś skosztować, należy wziął talerzyk, kubek i sztućce. 

Oprac. MG.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę