Ordynator otrzymał wypowiedzenie z pracy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stało się to, co i tak wisiało w powietrzu.

Szpital Pediatryczny BB

 Jak podaje portal Beskidzka24 ordynator Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, Marek Sobol, został zwolniony z pracy. Według obecnego stanu oddział ten pozostaje bez szefa. W wypowiedzi dla portalu były już ordynator przyznał, że dziś rano otrzymał od dyrektora wypowiedzenie z trybem natychmiastowym i uzasadnieniem działania na szkodę szpitala. Sam twierdzi, że lekarze mają obowiązek leczyć i to robią. Nie działają na szkodę swojej placówki.

Marek Sobol i jedenastu innych anestezjologów 3 października złożyło wypowiedzenia z pracy. Był to znak protestu przeciwko złej organizacji bloku operacyjnego.

Udostępnij

6
+6
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę