Sanepid wprowadza ograniczenia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Żywcu wprowadza ograniczenia, wynikające ze zwiększonej liczby przypadków zakażeń SARS-CoV-2 na terenie powiatu. Na czym polegają?

Sanepid zywiec

 W związku z zagrożeniem od dnia 13 br. aż do odwołania wstrzymuje się przyjmowanie próbek kału w PSSE w Żywcu. Badania które zostały już rozpoczęte będą kontynuowane. To jednak nie wszystko.

"Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Żywcu informuje, że w związku
z zwiększoną liczbą przypadków zakażeń SARS-CoV-2 na terenie naszego powiatu od dnia 13.10.2020 r. nastąpi ograniczenie w zakresie bezpośredniej obsługi interesantów.

Przy załatwianiu spraw należy korzystać przede wszystkim z formy elektronicznej, tj. wysyłanie pism pocztą e-PUAP na adres skrytki: pssezywiec/skrytkaESP lub drogą e-mailową na adres: psse.zywiec@pis.gov.pl oraz telefonicznie: 33 861 21 37, 33 866 67 72.

W przypadku konieczności złożenia dokumentacji osobiście prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem umówienia wizyty." - głosi komunikat PSSE w Żywcu.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę