Jakie dotacje otrzymają sportowcy od miasta? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najwięcej pieniędzy z budżetu miasta dostaną biathloniści, którzy pojadą do Pjongczang na olimpiadę. Wiele tysięcy dla łuczników, ale skapnie też coś i mniejszym klubom i organizacjom. Piłkarzom, karatekom, nawet bulistom. Zobacz komu i ile, jakie kwoty miasto wyda na imprezy sportowe, w tym i masowe, w których może będziesz brać udział.

Urząd Miejski opublikował wyniki otwartego konkursu ofert z dziedziny: kultura fizyczna i sport. Znaczną dotację z budżetu miasta otrzyma Biathlonowy Klub Sportowy Żywiec. Będzie to 15 tys. zł, z przeznaczeniem na udział w zawodach sportowych na wszystkich szczeblach, wraz z międzynarodowym. Przypomnijmy, że zawodnicy tego klubu – Magdalena Gwizdoń i Grzegorz Guzik – będą reprezentować Polskę na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang. Jeszcze więcej, bo 18 tys. zł, przekazane będzie Ludowemu Klubowi Sportowemu Łucznik Żywiec. Tutaj w grę wejdzie nie tylko udział w zawodach, ale też zajęcia szkoleniowe, czy organizacja jubileuszu 35-lecia klubu. Dostanie się piłkarzom z regularnych klubów: TS Koszarawa – 7 tys., TS Mitech – 25 tys. zł, ale też Żywieckiej Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej – 9 tys. zł i Akademii Młodych Talentów Żywiec – 6 tys. zł. Dostanie nawet Polski Związek Wędkarski Zarząd Okręgu B-B koło Zabłocie przy MPWiK – 6 tys. zł.
W pliku pod tekstem można zobaczyć pełną listę i sprawdzić, czy „skapnie coś” na zawody, w jakich bierze się udział.

pdfKultura_fizyczna_i_sport.pdf638.73 KB

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę