Nowy sprzęt dla Szpitala Wojewódzkiego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fotele zabiegowe, wózki anestezjologiczne, a także łóżka szpitalne sterowane elektrycznie trafiły do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

nowy sprzęt w szpitalu


Do Szpitala Wojewódzkiego w Bielski-Białej trafił nowy sprzęt, którego koszt wyniósł 466 tys. złotych. Pieniądze na ten cel w całości pochodziły z funduszy europejskich, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny).

Z dwóch nowych foteli zabiegowych korzystają pacjenci Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej. Pozwalają one na przeprowadzenie zabiegów w komfortowych warunkach. Możliwość regulacji pozwala na dostosowanie sprzętu do wykonywanej czynności.Trzynaście wózków anestezjologicznych zamontowanych zostało na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Posiadają po kilka szuflad, pojemniki na odpady oraz uchwyty na akcesoria lekarskie m.in. kroplówki. Są także lekkie, łatwe do mycia i dezynfekcji. 35 łóżek szpitalnych sterowanych elektrycznie trafiło na oddziały: neurologii z pododdziałem udarowym, urologii i onkologii urologicznej, hematologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz laryngologii i onkologii laryngologicznej. Łóżka umożliwiają m.in. właściwe ułożenie chorego i zmianę pozycji jego ciała w zależności od potrzeb.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę