Włamywacz - demolka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie tylko nakradł, ale i zdemolował wnętrze domu. Policjanci z Gilowic zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna włamał się do jednego z domów skąd skradł przedmioty i sprzęty elektroniczne.

demolka

Kilka dni temu policjanci z Gilowic otrzymali informację, że do jednego z domów w Kocierzu Rychwałdzkim miało miejsce włamanie. Jak ustalili śledczy, włamywacz skradł różne drobne przedmioty stanowiące wyposażenie domu oraz sprzęt elektroniczny. To niestety nie wszystko. Będąc w środku, złośliwie zdemolował wnętrze domu, powodując, że wartość zniszczeń przekroczyła wartość skradzionych rzeczy. Policjanci szybko ustalili, że włamania i zniszczeń dokonał 29-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna został zatrzymany. Przyznał się do popełnionych przestępstw i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze. Teraz w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Źródło: KPP Żywiec

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę