W Żywcu o astronomii ze specjalnym gościem! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niebawem czeka nas następne spotkanie z cyklu: „Astronomia pod Grojcem”. Kto odwiedzi nasze miasto, aby spotkać sie z chętnymi?

Astronomia pod Grojcem

 Miłośnicy tego tematu i chcący o nim posłuchać, będą mieli okazję zebrać się 5 marca o godz. 16.00. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Żywieckiej – ul. Zamkowa 4 – które jest jego organizatorem. Jego tytuł to: „Ciemność dnia, światło nocy”.
O zaćmieniach słońca i zorzach polarnych opowie Karol Wójcicki. To dziennikarz i popularyzator astronomii. Jest autorem projektu „Z głową w gwiazdach” oraz zwycięzcą plebiscytu „Popularyzator nauki 2015”. Wójcicki jest też autorem licznych publikacji w prasie popularnonaukowej, można go też zobaczyć w telewizji. Jest obserwatorem i łowcą zaćmień słońca oraz zórz polarnych.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę