Skąd plamy oleju? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W drugim półroczu ubiegłego roku strażacy z ochotniczych straży pożarnych w naszym powiecie bardzo często donosili o akcjach, jakie musieli podejmować w związku z zalegającymi na drogach plamami oleju. Skąd się biorą?

Plama oleju

 O to jaka, to była ilośc oraz czy wiadoma jest przyczyna takich zanieczyszczeń, a w konsekwencji i sprawca, zapytaliśmy oficera prasowego KP PSP w Żywcu, asp. sztab. Marka Tetłaka.

- W drugim półroczu 2017 roku jednostki OSP zanotowały 53 interwencje w związku z rozlanymi plamami oleju na terenie całego powiatu. W większości były to plamy oleju powstałe z nieustalonych pojazdów. Jedynie w dwóch przypadkach określono sprawcę (samochód osobowy, motocykl) - poinformował Marek Tetłak.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę