Kierował pod wpływem amfetaminy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj na drogach powiatu cieszyńscy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą ,,Alkohol - Narkotyki”. Mundurowi, podczas kontroli drogowych, sprawdzili trzeźwość blisko 1200 kierowców. Sprawdzali również , czy kierowcy nie jadą pod wpływem środków odurzających. Czy byli tacy?

Policja WRD

Cieszyńska drogówka już korzysta z nowoczesnych urządzeń do wykrywania narkotyków w organizmie oraz szybkiego badania na zawartość alkoholu. Urządzenia Drug Read w bardzo krótkim czasie weryfikują, czy kontrolowana osoba nie zażywała wcześniej środków odurzających. Wczoraj, w trakcie akcji „Alkohol- Narkotyki” w Skoczowie wpadł 39- letni kierowca audi. Po przeprowadzeniu badań okazało się, że kierował będąc pod wpływem amfetaminy. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do 2 lat. Kolejnych pięć osób kierowało będąc w stanie nietrzeźwości.

Od początku tego roku cieszyńscy policjanci zatrzymali już 28 nietrzeźwych kierujących. Następnych 13 kierowało pomimo cofniętych uprawnień do kierowania samochodami. Kolejnych 11 kierowców nie powinno być za kółkiem, ponieważ posiadali sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Dwóch z nich dodatkowo było nietrzeźwych.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę