Mistrzostwa? Kiedy to było? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W miniony weekend odbyły się w Żywcu Mistrzostwa Polski Seniorów w Łucznictwie. Ich zapowiedź wciąż można przeczytać w centralnym punkcie miasta.

Po zawodach luczniczych

 Afisz zapraszający na te zawody wciąż wisi przy wejściu do Parku Żywieckiego od strony ul. Kościuszki, a zatem w dosyć reprezentacyjnym punkcie Żywca. Jest mocno nieaktualny, jednak ewentualnie można go potraktować jako odmianę dla oka, pośród afiszów wyborczych. Patrząc z dalszej odległości można się zasugerować, że ktoś celuje w posadę radnego lub włodarza miasta. Bliższa perspektywa jednak zaświadcza o wieloznacznej nieaktualności. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę