Droga wycieczka do Czech - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W ręce cieszyńskich wywiadowców wpadł 30-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich, u którego w trakcie kontroli policjanci znaleźli prawie sto gramów narkotyków.

Spacer do Czech

Do zdarzenia wczoraj w Cieszynie na ul. Michejdy. Około dziesiątej patrol cieszyńskich wywiadowców legitymował dwóch mężczyzn. W trakcie rozmowy twierdzili, że w dniu wolnym od pracy postanowili przyjechać z Siemianowic Śląskich do Cieszyna „na spacer”.  Po przejściu do Czeskiego Cieszyna jeden z nich spacerował brzegiem Olzy, a drugi udał się na "zakupy". Wracając do Polski spotkali się na Moście Przyjaźni. I tak idąc ul. Michejdy do samochodu zostali zatrzymani przez policjantów. W trakcie kontroli jeden z nich, 30-latek, przyznał, że posiada przy sobie worek z marihuaną, którą zakupił u naszych południowych sąsiadów. Jak się okazało, jego 31-letni kolega nic o tym nie wiedział. Mundurowi zabezpieczyli narkotyk. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, a jego kolega na przesłuchanie. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 100 gramów marihuany, co pozwoliłoby na przygotowanie 100 działek dilerskich. Zatrzymany 30-latek usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków. Trzeba dodać, że cały spacer, „kosztował” go ponad 3300 zł…

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, za ich przemyt nawet 5. Jeżeli ktoś posiada znaczną ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Udostępnij

0
-3
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę