[AKTUALIZACJA] Ewakuacja pasażerów - awaria - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak informuje Ochotnicza Straż Międzybrodzie Żywieckie na swoim profilu FB, ok. godz. 10.15 strażacy zostali zadysponowani do ewakuacji osób z wagonów kolejki linowo-terenowej na górze Żar.

OSP Mierzybrodzie

W wyniku awarii w wagonach zostało uwiezionych 75 osob w tym 3 na wózkach inwalidzkich. Na miejscu zdarzenia działają strażacy z całej gminy Czernichów i dwa zastępy Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej.

Aktualizacja: Stanowisko PKL:

"Kolej została zatrzymana z powodu usterki w układzie zasilania. Zgodnie z procedurami przeprowadziliśmy ewakuację pasażerów. Pracujemy właśnie nad jej wyeliminowaniem, by jak najszybciej uruchomić kolej. Wszyscy pasażerowie są już na dole, otrzymali napoje. Przepraszamy wszystkich za zaistniałą sytuację. Oczywiście zwrócimy wszystkim pasażerom koszty zakupu biletów i umożliwimy wjazd na Górę Żar w dowolnym wskazanym terminie".

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę