Ciąg dalszy zmian w komisariacie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie mł.insp. Jacek Stelmach wprowadził na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Strumieniu asp.szt. Agnieszkę Ścibak. 

scibak

Aspirant Agnieszka Ścibak do służby w Policji wstąpiła w maju 2006 roku. Pierwsze kroki stawiała w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym Sekcji Prewencji  Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. Następnie służbę pełniła jako dzielnicowa rewiru dzielnicowych KPP w Wodzisławiu Śląskim. W roku 2013 została mianowana na stanowisko służbowe Kontrolera Ruchu Drogowego Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Wodzisławiu Śląskim. W 2018 roku została delegowana do czasowego pełnienia obowiązków służbowych na stanowisku Specjalisty Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Żorach. W 2019 roku została mianowana na stanowisko Specjalisty Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Żorach. Aspirant Agnieszka Ścibak  ma 38 lat. Posiada wykształcenie wyższe. W 2006 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Kilka tygodni wcześniej na stanowisko komendanta w tym komisariacie powołany został podisnp. Arkadiusz Bloch, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę