Konsultacje na temat naszego bezpieczeństwa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mieszkańcy gminy Kozy będą mogli wypowiedzieć się w tym temacie.

Policja posterunek Kozy

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zapraszamy mieszkańców Kóz oraz wszystkie zainteresowane osoby na konsultacje w związku z rokiem funkcjonowania odtworzonego posterunku w Kozach. Spotkanie odbędzie się w Sali Koncertowej Pałacu Czeczów w Kozach, przy ul. Krakowskiej 5, w dniu 26 września br. o godzinie 18.00

Tematem konsultacji będzie funkcjonowanie posterunku Policji na terenie gminy oraz wytyczenie kierunków współpracy lokalnej społeczności i Policji w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa na tym terenie. W konsultacjach wezmą udział przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białęj, Komisariatu Policji w Kobiernicach i Posterunku Policji w Kozach oraz przedstawiciele samorządu. Na spotkaniu policjanci przypomną też zasady funkcjonowania Krajowej MApy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji Moja Komenda.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę