"Terytorialsi" już w akcji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Informowaliśmy o przysiędze, jaką złożył w niedzielę 13 Śląski Batalion Obrony Terytorialnej. Niewiele później wkroczyli już do specyficznej akcji.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po 17.00 w Wieprzu na ul. Kamiennej. Dwaj żołnierze z 13 Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej, którzy są mieszkańcami Żywiecczyzny, wracali z tygodniowego szkolenia, które odbywali w jednostce wojskowej w Gliwicach. W pewnym momencie minął ich hyundai. Sposób jazdy kierowcy mógł sugerować, że jest on nietrzeźwy. Żołnierze nie zastanawiali się długo, gdy samochód zatrzymał się jeden z nich natychmiast podbiegł do kierowcy i zabrał mu kluczyki. Następnie o całej sytuacji powiadomili policjantów z Węgierskiej Górki. Gdy mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 55-letniego kierowcy hyundaia, okazało się, że ma on w organizmie 2 promile alkoholu. Jak się okazało, to nie był pierwszy raz kiedy 55-latek kierował w stanie nietrzeźwości. Wczoraj decyzją żywieckiego sądu został objęty policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.

Udostępnij

7
+7
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę