Zatrzymali nieuczciwego kuriera - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z komisariatu III zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przywłaszczenie pieniędzy, które otrzymał od klientów za dostarczone przesyłki kurierskie. Ponad 9 tysięcy zł zamiast trafić do kasy firmy, trafiło do jego własnej kieszeni.

Pracownik jednej z firm kurierskich w Bielsku-Białej uczynił sobie z tego procederu stałe źródło dochodu. Od kilku tygodni przywłaszczał otrzymane od klientów pieniądze za otrzymane przesyłki. Ponad 9 tysięcy zł zamiast trafić do kasy firmy, trafiło do jego własnej kieszeni.

Wczoraj sprawca został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty przywłaszczenia cudzego mienia, za co grozi mu do 5 lat za kratami. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokurator.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę