Śmiertelny wypadek kolejowy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej komendy wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku kolejowego, do którego doszło wczoraj tuż po 17.00 w Bielsku-Białej przy ul. Grażyńskiego. 

Tory przejazd

68-letni bielszczanin został potracony przez pociąg osobowy relacji Bielsko-Biała - Racibórz. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Z relacji maszynisty wynikało, że mężczyzna najprawdopodobniej wtargnął pod jadący pociąg. Na skutek potrącenia poniósł śmierć na miejscu. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia wyjaśniają bielscy policjanci.

Utrudnienia w ruchu trwały blisko 2 godziny. Pracownicy kolei zapewnili zastępczy skład, który przetransportował podróżnych.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę