Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podczas świątecznego weekendu policjanci zatrzymali prawa jazdy kolejnym kierowcom, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. 

Policja drogowka ceszyn

W piątek 2 listopada po południu na ul. Bielskiej w Pogórzu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego cieszyńskiej komendy zatrzymali do kontroli volkswagena, którego kierowca jechał w terenie zabudowanym z prędkością 105 km/h. Kierujący autem 23-letni mieszkaniec Skoczowa dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość przekroczył o 55 km/h. Sprawca wykroczenia otrzymał wysoki mandat, 10 punktów karnych i dodatkowo zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Dwa dni później w Zebrzydowicach na ul. Słowackiego policjanci drogówki zatrzymali pędzącego z prędkością 102 km/h w obszarze zabudowanym citroena. Za kierownicą siedziała 38-letnia kobieta. Ona również została ukarana wysokim mandatem punktami karnymi i zatrzymaniem prawa jazdy.

"Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowcy, którzy przekroczą dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o więcej niż 50 km/h muszą się liczyć z utratą prawa jazdy na 3 miesiące. Apelujemy również o odrobinę wyobraźni- przy tej prędkości nawet najlepszy kierowca nie zdąży właściwie zareagować, gdy na drodze pojawi się nagłe zagrożenie." - przypominają policjanci.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę