Potrącenie pieszej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.15.

 - Na Al. Jana Pawła II w Żywcu 17-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego, na oznakowanym przejściu dla pieszych obok stacji Mixpol, wtargnęła przez nadjeżdżającą toyotę, prowadzoną przez 42-letniego mieszkańca Bielska-Białej i doszło do potrącenia. Poszkodowaną, z ogólnymi potłuczeniami, przewieziono do szpitala w Bielsku-Białej. Ze względu na wtargnięcie na pasy zbyt nagle i spowodowanie niebezpiecznej sytuacji, został ukarana mandatem karnym. Kierowca był trzeźwy, z uprawnieniami do prowadzenia pojazdu - powiedziała Mirosława Piątek, oficer prasowy żywieckiej policji. 

Udostępnij

6
+6
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę