Rodzice Szymona i kolejny wyrok - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rodzicom małego Szymona z Będzina, którego tragedią żył kilka lat temu cały region, podwyższono kary.

wyrok sądy

Gazeta Wyborcza poinformowała, że Beata Ch. otrzymała wyrok 13 lat więzienia, a jej konkubent Jarosław R. 15 lat. To decyzja sądu Apelacyjnego w Katowicach. Podwyższył on kary, zasądzone w ubiegłym roku przez Sąd Okręgowy. Wówczas było to odpowiednio 10 i 12 lat więzienia. Oskarżeni, to rodzice Szymona z Będzina, dziecka którego ciało odnalezione zostało w 2010 roku w stawie, w Cieszynie.

Policjanci długo nie mogli ustalić tożsamości chłopca. Z powodu niewykrycia sprawców, śledztwo umorzono w kwietniu 2012 roku. Niedługo później do Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie zgłosiła się osoba twierdząca, że od dawna nie widziała syna sąsiadów.Jak podaje portal gazeta.pl, rodziców zatrzymano w czerwcu 2012. Śledztwo wykazało, że 24 lutego 2010 ojciec uderzył chłopca w brzuch, na skutek czego pękło mu jelito, po czym został pobity kolejny raz. Umarł po trzech dniach, a rodzice przewieźli ciało do Cieszyna i porzucili nad stawem.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę