Wypadki - dobre statystyki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Komendzie Powiatowej Policji w Żywcu podsumowano ubiegły rok pod względem zdarzeń drogowych i ich uczestników. W porównaniu do poprzednich lat jest lepiej, a w kluczowym elemencie znacznie lepiej.

Wypadek do statystyk

W roku 2018 na drogach powiatu żywieckiego doszło do 1334 kolizji. To mniej niż rok wcześniej (1399), ale i znacznie więcej niż w latach 2015-16. Ubiegłe 12 miesięcy to też spadek liczby wypadków drogowych. Było ich 93. Tutaj tendencja jest stała, gdyż w latach wcześniejszych było to: 121 (2017), 147 (2016) i 147 (2016).

Co jednak najistotniejsze, znacznie spadła ilość ofiar śmiertelnych na drogach powiatu żywieckiego, szczególnie w porównaniu z feralnym rokiem 2017. W 2018 były 3 ofiary śmiertelne, podczas gdy wcześniej, to: 10 (2017), 4 (2016) i 15 (2015).

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę