Szczęśliwe odnalezienie 85-atki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 85-letniej mieszkanki Brzezówki. Dzięki właściwej reakcji mieszkanki Skrbeńska, zaginiona trafiła w ręce policjantów, którzy przekazali ją całą i zdrową pod opiekę rodziny. 

Brzezwka

Na ulicy Zielonej w Skrbeńsku (powiat wodzisławski) zaginioną kobietę zauważyła mieszkanka tej miejscowości. Widząc zdezorientowaną starszą kobietę, postanowiła poinformować o tym fakcie policjantów. Mundurowi z Posterunku Policji w Gołkowicach szybko ustalili, że starsza pani to poszukiwana przez cieszyńską policję zaginiona. Mieszkance Brzezówki nic nie dolegało, nie wymagała natychmiastowej pomocy medycznej. Nie pamiętała jednak jak dostała się do Skrbeńska. Zaginiona trafiła pod opiekę rodziny.

W akcji poszukiwawczej łącznie brało udział ponad 120 funkcjonariuszy policji i straży pożarnej. W trakcie poszukiwań policjanci korzystali z pomocy specjalnie wyszkolonych psów tropiących, kamery termowizyjnej oraz specjalistycznego drona.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę