Poparzenie – zbierają fundusze na odnalezienie sprawcy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kilka dni temu w gminie Jasienica doszło do dramatycznego zdarzenia. Sprawcy szuka nie tylko policja, ale i lokalna społeczność.

Plac zabaw

Na placu zabaw w Bierach 2-letni chłopiec doznał poparzeń ciała I i II stopnia. Po policyjnej kontroli okazało się, że pięć urządzeń oblanych jest substancją żrącą. Policyjni technicy przekazali próbkę toksyny do laboratorium kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Sprawcy jej rozlania poszukują nie tylko oni,ale też okoliczni mieszkańcy.

Na portalu crowfundingowym została zorganizowana zbiórka pieniędzy dla osoby, która wskaże sprawcę. Celem jest zebranie 5 tys. zł.

„W sytuacji gdy nie uda się znaleźć sprawcy ,całą uzbieraną sumę przekażemy na sfinansowanie monitoringu abyśmy my i nasze dzieci mogli się czuć bezpiecznie.” - czytamy w opisie zbiórki , której organizatorem jest Katarzyna Pisarek- Konieczny i którą znaleźć można TUTAJ.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę