Aktualizacja: areszt za podejrzenie molestowania w SOSW - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 Sąd Rejonowy w Żywcu zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy nauczyciela, który podejrzany jest o seksualne nadużycie zależności wobec trzech uczennic Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Żywcu. We czwartek nauczycielowi prokuratura rejonowa w Żywcu postawiła zarzuty w sprawie, o której informowalismy w ub. tygodniu. Trwa wyjaśnianie sprawy molestowania, do którego miało dojść w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Żywcu. Przesłuchano już ponad dwudziestu świadków.

 Żywiecka prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie w marcu br. Jak poinformował nas Jacek Boda, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej, obecnie prowadzone są czynności dowodowe - przesłuchano już 23 świadków: uczniów i pracowników SOSW.

Zdarzenia miały mieć miejsce w październiku 2012 r. oraz w lutym br. - Seksualnego wykorzystania miał się dopuścić jeden z nauczycieli SOSW - mówi Jacek Boda i dodaje, że status pokrzywdzonych mają trzy uczennice ośrodka w wieku 14, 17 i 20 lat.

Udostępnij

3
-15
18
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę