Potrącenie dziecka na rowerze. Poszukiwani świadkowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce w poniedziałkowe popołudnie w Chybiu na ul. Wyzwolenia, w którym ucierpiała nieletnia rowerzystka. Dziewczynka z nieustalonych przyczyn zderzyła się z ciężarowym iveco. Kierujący samochodem był trzeźwy. Dziecko zostało przewiezione do szpitala.

Policja ogolna Cieszyn copy copy copy

Do wypadku doszło w poniedziałek, wczesnym popołudniem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki, 62-letni mieszkaniec Warszowic, jechał od strony Zarzecza w kierunku centrum Chybia. Dziewczyna jechała w kierunku przeciwnymi z niewiadomych przyczyn zjechała w lewo wprost pod samochód. Kierowca samochodu był trzeźwy. Policjanci będą ustalać okoliczności wypadku. W miejscu zdarzenia były nieduże utrudnienia związane z ruchem pojazdów.

"Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub (33) 8514281." - apeluje cieszyńska komenda.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę