Cieplej na żywieckim dworcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stowarzyszenie Kolej Beskidzka dwa miesiące temu nasze stowarzyszenie zwróciło się do PKP S.A. z wnioskiem o podjęcie działań mających na celu podniesienie komfortu pasażerów korzystających z żywieckiego dworca kolejowego.

stowarzyszenie ogrzewanie

W swoim wniosku zwrócili przede wszystkim uwagę na brak ogrzewania hali głównej, który w sezonie zimowym nie pozwala pasażerom na komfortowe oczekiwanie na pociąg.
"Otrzymaliśmy właśnie odpowiedź, z której wynika, że na podstawie naszego wniosku podjęto decyzję o doprowadzeniu do budynku dworca nowej instalacji, która pozwoli na jego ogrzanie. Cieszymy się, że po zwiększeniu oferty kolejowej przez przewoźników, kolejna kolejowa spółka pozytywnie rozpatruje nasz wniosek dotyczący rozwoju kolei na Żywiecczyźnie." - informuje Stowarzyszenie Kolej Beskidzka na swojej stronie społecznościowej.

Odpowiedź PKP można zobaczyć poniżej:

Odpowiedz pkp

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę