Pożar w Wilamowicach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jedenaście zastępów straży pożarnej gasiło wczoraj wieczorem pożar budynku w Wilamowicach. Spaleniu uległa konstrukcja dachu wraz z poszyciem nad częścią gospodarczą obiektu ok. 200m2. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

Straz Pozarna logo

O godzinie 20:45 stanowisko kierowania komendanta miejskiego PSP w Bielsku-Białej przyjęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego i mieszkalnego w Wilamowicach. Pierwsza na miejsce zdarzenia przybyła jednostka z OSP Wilamowice. Pożar powstał w części, w której znajdował się włączony piec z podajnikiem na paliwo stałe.

W momencie wybuchu pożaru w budynku przebywały cztery osoby, które ewakuowały się przed przybyciem strażaków. Na parterze części gospodarczej znajdował się warsztat samochodowy, w którym były cztery samochody osobowe. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przystąpili do gaszenia pożaru. Równocześnie z prowadzoną akcją gaśniczą, strażacy zalewali wodą część mieszkalną obiektu, celem nie dopuszczenia do dalszego rozprzestrzeniania się pożaru.

Po ugaszeniu ognia dokonano rozbiórki spalonej konstrukcji dachu oraz spalonych płyt OSB.  Zniszczeniu w wyniku oddziaływania pożaru oraz spadających dachówek i płyt OSB, poza dachem, uległo też wyposażenie garażu oraz samochody osobowe znajdujące się wewnątrz warsztatu.

Działania zakończono o godz. 23.12.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę