Będą ustalać okoliczności tragedii - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O śmierci mężczyzny, który topił się wczoraj około godz. 17.00 w Jeziorze Żywieckim, pisaliśmy TUTAJ. Znane są niektóre okoliczności tego zdarzenia.

Policja Wodna

Jak wstępnie ustalili policjanci, 27-letni mieszkaniec Imielina, wspólnie ze swoimi znajomymi, pływał wpław w jeziorze. W pewnym momencie zniknął pod powierzchnią wody. Osoby będące świadkami tego zdarzenia natychmiast powiadomiły odpowiednie służby. Rozpoczęto akcję poszukiwawczą. Po około 30 minutach mężczyzna został znaleziony. Na brzegu rozpoczęto akcję reanimacyjną. Niestety, pomimo wysiłku ratowników, mężczyzna zmarł. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci oraz prokurator. Obecne były również pozostałe służby ratunkowe. Policjanci będą ustalać teraz szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

"Wysokie temperatury zachęcają do wypoczynku nad wodą. Ani na chwilę nie możemy jednak zapominać o tym, że woda oprócz doskonałej zabawy i ochłody niesie za sobą również wiele niebezpieczeństw. Kolejny raz apelujemy o rozsądek i wyobraźnię w czasie letniego wypoczynku. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych." - przypominają mundurowi w komunikacie.

Udostępnij

0
-6
6
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę