Pożar kamienicy przy ul. Straconki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pożar wybuchł dzisiaj około 5.00. 17 mieszkańców zostało ewakuowanych z budynku przy ul. Straconki, 3 osobom przewiezionym do szpitala nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Pozar Straconki

O pożarze zaalarmowali okoliczni mieszkańcy, którzy zauważyli ogień. Spaleniu uległo mieszkanie na II piętrze budynku oraz część poszycia dachu. 17 osób ewakuowano z budynku. 6 osób opuściło kamienicę przed przybyciem straży pożarnej, a 9 osób ewakuowali strażacy, którzy przyjechali do akcji gaśniczej. 3 osoby zostały zabrane do szpitala w związku z podejrzeniem podtrucia dymem. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obecnie trwa dogaszanie pogorzeliska, a miejsce pożaru jest zabezpieczane przez Policję. Przyczyna i okoliczności pożaru nie są znane. Będą je wyjaśniać śledczy z pierwszego komisariatu wraz z biegłym do spraw pożarnictwa.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę