Tragedia przy S1. Nie udało się uratować 20-latka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś około godz. 14.30 do służb dotarła informacja o nieprzytomnym mężczyźnie, leżącym na poboczu drogi ekspresowej S1, niedaleko ul. Langiewicza w Bielsku-Białej.

policja copy

Podjęto próbę reanimacji, która niestety nie przyniosła rezultatu. 20-letni mężczyzna najprawdopodobniej targnął się na swoje życie, rzucając się z wiaduktu. Policja i Prokuratura wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Jak podaje portal Bielsko Info, powołując się na nieoficjalne informacje, sprawa mogła mieć szczególnie dramatyczny kontekst. 20-latek targnął się na swoje życie po śmierci matki, która dziś w nocy zatruła się czadem. Rodzina mieszkała w pobliżu ul. Langiewicza. Jeszcze w trakcie reanimacji na miejscu tragedii pojawił się ojciec chłopaka, który doznał ciężkiego szoku i ataku rozpaczy. Ratownicy medyczni otoczyli go opieką i umieścili w szpitalu psychiatrycznym. 

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę