Podsumowano akcję "Znicz 2019". Było spokojnie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj rano zakończyła się policyjna akcja „Znicz 2019”. Przez cztery dni żywieccy policjanci dbali o bezpieczeństwo osób odwiedzających groby swoich najbliższych. Zarówno w Żywcu, jak i powiecie akcja przebiegła bardzo spokojnie.

Policja Zywiec Akcja znicz

W tym roku akcja "Znicz 2019", trwała cztery dni. Rozpoczęła się 31 października o godzinie 6.00, a zakończyła dzisiaj rano. W tym czasie policjanci czuwali nad płynnością ruchu na większości ciągów komunikacyjnych, ale również patrolowali okolice cmentarzy, parkingów i miejsc kultu, dbając o mienie i bezpieczeństwo osób tam przebywających.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Żywcu, w tym roku akcja zarówno w mieście, jak i powiecie przebiegła bardzo spokojnie. Przez czas jej trwania na drogach nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Odnotowano 13 kolizji, z czego większość to zdarzenia z udziałem zwierzyny leśnej. Przez czas trwania akcji policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierowców oraz jednego, który był w stanie po użyciu alkoholu.

"Dziękujemy zarówno kierowcom, jak i pieszym za cierpliwość podczas chwilowych utrudnień w ruchu i stosowanie się do wydawanych poleceń. Wszystko to usprawniło pracę policjantom i miało wpływ na bezpieczeństwo." - głosi komunikat żywieckiej KPP.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę