Pożar hali firmy składującej odpady - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. 

Pozar miedzyrzecze

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru na terenie przedsiębiorstwa zajmującego się gospodarką odpadami. Pożar wybuchł w poniedziałek około 3.30 w Międzyrzeczu Górnym przy ul. Bieszczadzkiej. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracują śledczy i technicy kryminalistyki wraz z biegłym. Miejsce zdarzenia zabezpieczają policjanci. Ulica Bieszczadzka jest nieprzejezdna.

O pożarze zaalarmował pracownik ochrony dozorujący obiekt. Na miejsce natychmiast została skierowana Straż Pożarna oraz Policja. W akcji uczestniczyły 23 zastępy strażaków. W hali były zmagazynowane różne środki chemiczne, które miały być poddane recyklingowi. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie doznał obrażeń. Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia przed dostępem osób postronnych. Mundurowi z drogówki pilnują bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym w związku z zamknięciem na czas czynności ulicy Bieszczadzkiej, która jest nieprzejezdna. Przyczynę i okoliczności pożaru ustalają śledczy. Na miejscu pod nadzorem prokuratora prowadzone są oględziny kryminalistyczne z udziałem biegłego.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę