Poszukiwaną przez sąd wyciągali spod łóżka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kryminalni z referatu zwalczającego przestępczość narkotykową zatrzymali we wtorek 32-latka z powiatu bielskiego, który posiadał w mieszkaniu amfetaminę i ekstazy. Podczas przeszukania policjanci ujawnili także jego 23-letnią partnerkę, która była poszukiwania przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Zatrzymanie Kobiernice

We wtorek śledczy z referatu antynarkotykowego bielskiej komendy uzyskali informację o 32-latku z powiatu bielskiego, który w swoim mieszkaniu miał przechowywać narkotyki. Razem z mundurowymi z Komisariatu Policji w Kobiernicach złożyli mu więc stosowną wizytę. Ich informacje potwierdziły się, podczas przeszukania znaleźli w jego mieszkaniu amfetaminę i ekstazy. Stróże prawa ujawnili także ukrywającą się w mieszkaniu jego 23-letnią partnerkę, również mieszkankę powiatu bielskiego. Kobieta, wiedząc, że jest poszukiwania przez sąd, schowała się pod łóżkiem. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwana przez sąd i ma do odbycia karę pozbawienia wolności.

32-latek trafił do policyjnego aresztu, a sprawą zajęli się śledczy z referatu antynarkotykowego. Jego partnerka została doprowadzona natomiast do zakładu karnego. Śledczy ustalili, że mężczyzna nie tylko posiadał narkotyki, ale także zajmował się ich sprzedażą. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za tzw. dilerkę grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator objął go policyjnym dozorem oraz zastosował wobec niego poręczenie majątkowe. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem sąd.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę