Spełnione marzenie istebnianina - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Marzenie Maćka, który jest podopiecznym fundacji, już nie musi tkwić w poczekalni - nastolatek spotkał się ze swoim idolem.

Największą pasją 19-latka są jazdy driftingowe, a ulubionym kierowcą Piotr Więcek. To właśnie z nim Maciek miał możliwość spotkać się w Płocku, do którego jechał ponad 400 km, aby zobaczyć trzecią rundę Drift Masters European Championship. Marzenie nastolatka z Istebnej mogło zostać spełnione dzięki fundacji Mam Marzenie, a dla samego Piotra Więcka było czystą przyjemnością.

Drifter z wielkim sercem

Piotr Więcek, aktualny zawodnik drużyny Worthouse Drift Team ma 28 lat, a od 18 roku życia związany jest ze środowiskiem driftingowym. W swojej karierze sięgnął aż po trzy tytuły mistrza europejskiej ligi driftingowej Drift Masters Grand Prix - w latach 2014, 2015 i 2016. Swoje sukcesy Więcek zdobywał nie tylko na arenie europejskiej - w ubiegłym roku stał się najlepszym drifterem na świecie na zawodach w USA. Oprócz osiągnięć posiada także wielkie serce, co pokazał, towarzysząc przez cały dzień swojemu fanowi Maćkowi.

Ich wrażenia po spotkaniu można zobaczyć i usłyszeć TUTAJ.

Oprac. MG.

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę