Zaatakował ratownika medycznego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 37-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut.

policja-napis-01-jpg 15 12 2013 10 04

 Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Korbielowie. Tuż po 21.00, dyżurny komisariatu policji w Jeleśni otrzymał informację o awanturującym się mężczyźnie. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Zastali tam ratowników medycznych oraz awanturującego się 37-latka. Jak ustalili mundurowi, 37-latek chwilę wcześniej źle się czuł, więc wezwano zespół pogotowia ratunkowego. Gdy ratownicy medyczni podeszli do niego i chcieli udzielić mu pomocy, mężczyzna uderzył pięścią w twarz jednego z nich. 37-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzut. Za naruszenie nietykalności cielesnej ratownika medycznego w więzieniu może spędzić nawet 3 lata.

Udostępnij

4
+1
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę