O naborze do pracy w żywieckiej policji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W sejmie na tematy problemów kadrowych służb mundurowych obradowała Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych. Nie obyło się bez beskidzkiego wątku.

Plicja a finanse

Poruszane były kwestie uwarunkowań pracy w policji, w szczególności zarobków. Posłowie zaznaczyli, że straż marszałkowska zarabia więcej, niż "stróże prawa". Przy okazji późniejszych obrad nad nowelizacją ustawy o Kodeksie Wykroczeń i pomysłu tworzenia rejestru wykroczeń poseł Małgorzata Pępek przytoczyła problem z zatrudnieniem inspektora ds. teleinformatyki w żywieckiej komendzie policji jako przykład bolączki wobec omawianych zmian. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę