Zatrzymany włamywacz do domku letniskowego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Gilowic zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, który włamał się do domku letniskowego.

Policja ogolna

W piątek wieczorem policjanci z Gilowic uzyskali informację, że do jednego z domków letniskowych w Międzybrodziu Bialskim miało miejsce włamanie. Sprawca skradł różne przedmioty stanowiące wyposażenie domku, o wartości ponad 700 zł. Policjanci przystąpili do działania i szybko ustalili, że włamania dokonał 30-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po kilku godzinach policjanci dotarli również do pasera, który nabył skradzione sprzęty. 30-latek, również trafił do policyjnego aresztu. Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Odzyskane przedmioty trafiły do prawowitego właściciela. Włamywaczowi za popełnione przestępstwo grozi kara nawet 10 lat więzienia. Z kolei paser w więzieniu może posiedzieć nawet 5 lat.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę