Powód ucieczki? Brak tablic rejestracyjnych - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Gilowic zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Młody kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać, łamiąc przy tym przepisy ruchu drogowego. Po pościgu został zatrzymany. Jak się okazało był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania. Na pytanie policjantów dlaczego uciekał, 17-latek powiedział, że nie miał tablic rejestracyjnych i bał się konsekwencji. Teraz za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

policja

 W środę około 19.25 w Ślemieniu, pełniący tam służbę policjanci z Gilowic, zauważyli jadącego na motorowerze mężczyznę. Pojazd nie posiadał tablic rejestracyjnych, dlatego policjanci dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Ten jednak zignorował go i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Pomimo użycia przez mundurowych sygnałów dźwiękowych i świetlnych, kierowca kontynuował ucieczkę, łamiąc przepisy ruchu drogowego. Po około kilometrze został zatrzymany. Piratem drogowym okazał się 17-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Jak się okazało był on trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania. Zapytany przez policjantów, dlaczego uciekał, stwierdził, że bał się konsekwencji za brak tablic rejestracyjnych. Teraz za popełnione przestępstwo 17-latkowi grozi kara nawet 5 lat więzienia. Odpowie też za popełnienie wykroczeń w ruchu drogowym.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę