Osobówką w budynek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeden zastęp z OSP Górki Wielkie udał się dziś około godz. 11.20 alarmowo na ulicę Ludwika Żagana w Górkach Wielkich, skąd wpłynęło zgłoszenie o uderzeniu auta w budynek i kłębach dymu wydobywających się z wraku. 

Audi

 "Po dotarciu na miejsce okazało się, że samochód osobowy wjechał w ścianę budynku w wyniku czego poszkodowana została jedna osoba. Do pożaru jednak nie doszło. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, która następnie została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który dotarł na miejsce. Działania zakończono po około godzinie." - relacjonują druhowie w Górek Wielkich.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę